حمایت روسیه از حزب الله

حمایت روسیه از حزب الله

شبکه لبنانی اعلام کردپیام حمایت‌آمیز روسیه برای حزب‌الله خبرگزاری فارس: پیام حمایت‌آمیز روسیه برای حزب‌اللهمنابع ارشد در «8 مارس» گفتند که روس‌ها با ارسال پیامی به حزب الله لبنان، اعلام کردند که مسکو از گزینه حزب الله برای ریاست جمهوری حمایت می‌کند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع ارشد وابسته به جریان «8 مارس» لبنان اعلام کردند حزب الله از طرف مسئولان روسی پیامی دریافت کرده است.

به گزارش شبکه خبری «ال‌بی‌سی» لبنان، در این پیام آمده است: مسکو اصولا انتخاب رئیس جمهور توافقی را تأیید کند ولی ما انتخاب شما [حزب الله] را تأیید می‌کنیم.

لبنان از تابستان سال گذشته تاکنون در خلأ سیاسی به سر می‌برد و گروه‌های سیاسی به علت کارشکنی‌های جریان 14 مارس هنور نتوانستند بر سر یک نامزد توافقی به اجماع برسند. تداوم خلأ سیاسی در این کشور عدم تشکیل جلسات پارلمان و ایجاد اختلال در خدمات‌رسانی دولت را در پی داشته است.

بحران خلأ سیاسی در لبنان با آغاز تظاهرات ضد دولتی وارد مرحله جدیدی شده است. تظاهرات مردمی در اعتراض به عدم حل بحران انباشت زباله از سال گذشته در بیروت آغاز شده و اخیرا به سر دادن شعار «ملت سرنگونی نظام را خواستار است» رسیده است.

نظرات کاربران
X
فروش اسکریپت خبرخوان کاوشگر + ارسال خودکار اخبار به کانال تلگرام
خرید و توضیحات بیشتر از لینک زیر
http://shopan.ir/?p=34