روحانی در نشست خبری: «برجام» موانع را از پیش روی ما برداشت

روحانی در نشست خبری: «برجام» موانع را از پیش روی ما برداشت

/ تورم کنترل شده و رشد اقتصادی خوب است/ به آمریکا اعتماد نمی‌کنیم/ لازم باشد جواب قاطعی به عربستان می‌دهیم

رئیس جمهور با بیان اینکه برنامه هسته‌ای با بهانه واهی تهدیدی برای صلح و امنیت نیست، گفت: «برجام» موانع را از پیش روی ما برداشت.

خبرگزاری فارس: «برجام» موانع را از پیش روی ما برداشت/ تورم کنترل شده و رشد اقتصادی خوب است/ به آمریکا اعتماد نمی‌کنیم/ لازم باشد جواب قاطعی به عربستان می‌دهیم

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حسن روحانی رئیس‌جمهور عصر امروز (یکشنبه) در نشست خبری امروز خود که در محل سالن اجلاس سران برگزار شد، با اشاره به صنعت هسته‌ای کشورمان اظهار داشت: هم‌اکنون برنامه هسته‌ای ایران به عنوان برنامه‌ای برای روابط علمی، فناوری، تجاری و اقتصادی خواهد بود.

وی افزود: به جای اینکه امروز از لحاظ حقوقی جمهوری اسلامی ایران تحت فشار 6 قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل و 12 قطعنامه شورای حکام آژانس باشد امروز در برابر قطعنامه‌ای است که آن قطعنامه برجام را به عنوان مصوبه شورای امنیت سازمان ملل در برابر جهانیان قرار داده است.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: از امروز دیگر برنامه هسته‌ای ایران با بهانه‌های واهی به عنوان تهدید صلح و امنیت برای جهان و منطقه نیست بلکه فناوری هسته‌ای ایران وسیله‌ای برای فناوری نوین در مسیر توسعه کشور و ثبات و امنیت منطقه خواهد بود.

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

نظرات کاربران
X
فروش اسکریپت خبرخوان کاوشگر + ارسال خودکار اخبار به کانال تلگرام
خرید و توضیحات بیشتر از لینک زیر
http://shopan.ir/?p=34