آیت‌الله امامی‌کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران: متحدان عربستان در مقابل ایران ذلیل می‌شوند/

آیت‌الله امامی‌کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران: متحدان عربستان در مقابل ایران ذلیل می‌شوند/

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه جنایات منطقه با برنامه‌ریزی اسرائیل، حمایت آمریکا و پول‌های عربستان انجام می‌شود، جنایت آل‌سعود در به شهادت رساندن آیت‌الله نمر را محکوم کرد.

خبرگزاری فارس: متحدان عربستان در مقابل ایران ذلیل می‌شوند/ برای حضور در انتخابات دلخوری‌ها را کنار بگذاریم

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه پایتخت، جنایت عربستان در به شهادت رساندن آیت‌الله شیخ نمر را محکوم کرد و اظهار داشت: عربستان آیت‌الله شیخ نمر را به خاطر سخنانش درباره اسلام و قانون به شهادت رساند، این رفتار با کمال تاسف در دنیا رد نمی‌شود و در مجامع و سازمان‌های بین‌المللی که خودشان را مدافع حقوق بشر می‌دانند محکوم نمی‌شود.

آیت‌الله امامی‌کاشانی تصریح کرد: در احادیث و روایات از تحولاتی شبیه اتفاقات عربستان و جنایات این کشور خبر داده شده است، در روایات هم آمده است که در آخر و زمان گروهی از عرب‌ها با آل‌یهود هم‌دست می‌شوند. در احادیث آمده که در آخرالزمان مردم باید غربالگری شوند و صفوف باید از هم جدا شود. ببینید در چند سال اخیر چگونه صفوف از هم جدا و معین شد، عربستان پشت سر عبدالوهاب بود و برای عبدالوهاب در عربستان مکان و جا درست کردند، به او بودجه دادند و در مصر هم فعالیت کرد، این موضوع وجود داشته اما پنهان بود.

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

نظرات کاربران
X
فروش اسکریپت خبرخوان کاوشگر + ارسال خودکار اخبار به کانال تلگرام
خرید و توضیحات بیشتر از لینک زیر
http://shopan.ir/?p=34